Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Obywatelskich Ziemi Łowickiej

Ogłoszenie o Prace 1/2 etatu

 Łowicz 01.04.2024 r.

 99-400 Łowicz, ul. Świętojańska 1/3

tel. 0608298837, 606792731

www.centrum.lowicz.pl

Ogłoszenie o Prace

 W związku z planowanym uruchomieniem nieodpłatnej usługi w formie wypożyczalni sprzętu wspomagającego i pielęgnacyjnego, realizowanej z projektu „Łowickie Centrum Usług Środowiskowych 2” w ramach Działania FELD.07.09 „Usługi społeczne i zdrowotne", Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Obywatelskich Ziemi Łowickiej, ogłasza nabór na pracownikiem Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego i Medycznego w Łowiczu. Będziesz mieć okazję współpracy z przyjaznym zespołem Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Obywatelskich Ziemi Łowickiej i dołączyć do grupy ludzi, którzy codziennie starają się robić coś dobrego.

Pracownik Obsługi - Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego i Medycznego

Miejsce pracy: łódzkie/łowickie/ Łowicz

Opis stanowiska

CZAS PRACY

  • 1/2 etatu, stałe godziny pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca biurowa (prowadzenie dokumentacji wypożyczalni, w tym raportowanie wyników, prowadzenie kalendarza obsługi klientów, nadzór nad stanami magazynowymi)
  • praca fizyczna (załadunek, wnoszenie, montaż i demontaż łóżek sterowanych elektrycznie na pilota do domów klientów i do magazynu, dbanie o czystość sprzętu i samochodu, podstawowe czynności serwisowe i techniczne dot. wypożyczanego sprzętu)
  • obsługa klienta (rozmowy telefoniczne, w tym udzielanie odpowiedzi i planowanie transportów, prezentowanie zasad działania sprzętu, zawieranie umów)
  • zaangażowanie w działania promocyjne.

WYMAGANIA

  • samodzielność: dyscyplina czasowa w planowaniu i realizacji działań
  • odpowiedzialność i otwartość na nietypowe sytuacje
  • umiejętności techniczne, interpersonalne oraz organizacyjne
  • obsługa komputera - w tym mail, Word, Excel

OFERUJEMY

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę.