Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Obywatelskich Ziemi Łowickiej

Spotkanie Wigilijne

W dniu 23.12.2011 odbyła się Wigilia z udziałem podopiecznych, rodziców, gości, pracowników i członków stowarzyszenia. Przygotowania do spotkania trwały od listopada. Wszystkie dzieci czekały na ten wyjątkowy dzień i na długo przed nim czyniły starania, aby wypadł jak najlepiej. Pod okiem terapeutów własnoręcznie przygotowały kartki świąteczne z życzeniami i podziękowaniami dla sponsorów i przyjaciół stowarzyszenia. Same również wykonały ozdoby choinkowe i dekoracje świąteczne. Z muzykoterapeutą uczyły się tekstu kolęd i gry na instrumentach. Dzięki tym wszystkim staraniom, każde dziecko miało swój wkład w przygotowaniu wspólnej wigilii.

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem wszystkich gości. Pan Burmistrz Krzysztof Jan Kaliński złożył wszystkim świąteczne życzenia. Potem przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem. Padło wiele ciepłych i serdecznych słów.
Wreszcie nadeszła upragniona chwila- spotkanie ze Świętym Mikołajem, który rozdał wszystkim dzieciom paczki pełne niespodzianek, zabawek i łakoci. Był śmiech i łzy pozytywnych emocji.

Boże Narodzenie jest najważniejszym świętem obchodzonym w stowarzyszeniu. Nasze dzieci cieszą się ze spotkania, ale przede wszystkim czekają na świętego Mikołaja obdarowującego je prezentami, który potrafi wywołać uśmiech na ich twarzach oraz pozwala zapomnieć o trudnościach dnia codziennego. Dlatego w imieniu Zarządu stowarzyszenia oraz rodziców niepełnosprawnych dzieci chcielibyśmy podziękować sponsorom i ludziom dobrego serca za pomoc w zorganizowaniu paczek świątecznych.

Przejdź do galerii

Copyright © MK SOFT